Kontakt

LIMAGRAIN CENTRAL EUROPE
Société Européenne Spółka Europejska Oddział w Polsce

ul. Rataje 164, 61-168 Poznań
Tel.: +48 61 657 19 85
office.pl@limagrain.com, www.lgseeds.pl

Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000293676, NIP 5262814120, REGON 300748479

Mapa przedstawicieli

  1. Marek Kostrzewski
    Tel. kom. +48 603 343 055
    Email: marek.kostrzewski@limagrain.com

  2. Jerzy Tchórzewski
    Tel. kom. +48 609 310 826
    Email: jerzy.tchorzewski@limagrain.com

  3. Michał Matusz
    Tel. kom. +48 785 124 634
    Email: Michal.matusz@limagrain.com

  4. Stanisław Sesiuk
    Tel. kom. +48 603 276 009
    Email: stanislaw.sesiuk@limagrain.com

  5. Jacek Wojciechowski
    Tel. kom. +48 609 231 819
    Email: jacek.wojciechowski@limagrain.com

  6. Dominik Bienasz
    Tel. kom. +48 601 142 123
    E-mail: dominik.bienasz@limagrain.com
  1. Tel. kom. +48 603 106 900

  2. Przemysław Orpel
    Tel. kom. +48 607 100 081
    Email: przemyslaw.orpel@limagrain.com

  3. Andrzej Trojanowski
    Tel. kom. +48 883 011 594
    E-mail: andrzej.trojanowski@limagrain.com

  4. Jakub Kamola
    Tel. kom. +48 603 106 900
    Email: jakub.kamola@limagrain.com

  5. Marek Ciszewski
    Tel. kom. +48 601 687 438
    Email: marek.ciszewski@limagrain.com