Kontakt

LIMAGRAIN CENTRAL EUROPE
Société Européenne Spółka Europejska Oddział w Polsce

ul. Rataje 164, 61-168 Poznań
Tel.: +48 61 657 19 85
office.pl@limagrain.com, www.lgseeds.pl

Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000293676, NIP 5262814120, REGON 300748479

Mapa przedstawicieli

  1. Marek Kostrzewski
    Tel. kom.:+48 603 343 055
    E-mail: marek.kostrzewski@limagrain.com
  2. Rafał Nasindrowicz
    Tel. kom.:+48 601 200 733
    E-mail: rafal.nasindrowicz@limagrain.com
  3. Jerzy Tchórzewski
    Tel. kom.:+48 609 310 826
    E-mail: jerzy.tchorzewski@limagrain.com
  4. Marek Kowalik
    Tel. kom.:+48 601 246 407
    E-mail: marek.kowalik@limagrain.com
  5. Dominik Bienasz
    Tel. kom.:+48 601 142 123
    E-mail: dominik.bienasz@limagrain.com
  6. Michał Matusz
    Tel. kom.:+48 785 124 634
    E-mail: michal.matusz@limagrain.com
  7. Tomasz Świstek
    Tel. kom.:+48 601 898 320
    E-mail: tomasz.swistek@limagrain.com
  1. Stanisław Sesiuk
    Tel. kom.:+48 601 898 320, +48 601 978 810
    E-mail: stanislaw.sesiuk@limagrain.com
  2. Łukasz Ratajczyk
    Tel. kom.:+48 601 978 810
    E-mail: lukasz.ratajczyk@limagrain.com
  3. Andrzej Trojanowski
    Tel. kom.:+48 883 011 594
    E-mail: andrzej.trojanowski@limagrain.com
  4. Przemysław Orpel
    Tel. kom.:+48 607 100 081
    E-mail: przemyslaw.orpel@limagrain.com
  5. Jakub Kamola
    Tel. kom.:+48 603 106 900
    E-mail: jakub.kamola@limagrain.com
  6. Piotr Wilk
    Tel. kom.:+48 601 687 438
    E-mail: piotr.wilk@limagrain.com